مراکز فروش روفرشی کشدار 9متری به صورت رایگان در کل ایران افتتاح شد

امروزه «منافع فرش» او همچنان ارزشمند است. اگر واقعیت داشته باشد، Bloss پنج مزیت دیگر فرش وروفرشی کشدار 9متری را اضافه کرده است که احتمالاً 20 سال آینده به همان اندازه ارزشمند خواهند بود.

در زیر چند مزیت فرش و روفرشی بلوس برای خانه یا محل کار آمده است:

ظاهر: فرش و روفرشی با استفاده از رنگ، طرح و ارتفاع پرز به دکوراسیون می افزاید. فرش و روفرشی می تواند تصویر مورد نظر شما را در خانه یا محل کار شما ایجاد کند.

سبک: با صدها الگو، برش و رنگ، به معنای واقعی کلمه هزاران امکان برای “تحقق” بیانیه سبک وجود دارد.

عایق بندی:فرش و روفرشی می تواند به صرفه جویی در مصرف انرژی کمک کند زیرا نقش مهمی در عایق کاری محیط داخلی دارد. فرش و روفرشی کف ها را عایق می کند زیرا احساس روانی گرما را ایجاد می کند.

روفرشی

احساس: سعی کنید جلوی شومینه روی یک سطح سخت بچرخید. فرش و روفرشی روی پاها احساس خوبی، نرمی و راحتی دارد. همچنین حس «نرم‌تری» به خانه می‌دهد.

آکوستیک: چندین مطالعه نشان می‌دهد که فرش‌ها صدا را جذب می‌کنند و فرش‌های دارای بالشتک این توانایی را بیشتر می‌کنند.

ایمنی: همیشه، تصادفات ناشی از لغزش و سقوط در کف‌های سطح سخت اتفاق می‌افتد، نه در کف‌های فرش و روفرشی شده.

صرفه جویی در هزینه: طبق IICRC، فرش و روفرشی معمولاً در طول زمان هزینه کمتری نسبت به کفپوش سطوح سخت برای خرید، تمیز کردن و نگهداری دارد .

نگهداری آسان تر: نظافت و نگهداری موکت نسبت به کفپوش های سطح سخت کار کمتری دارد و به همین دلیل و همانطور که گفته شد هزینه نگهداری کمتری نیز دارد.

پایدار: فناوری‌های جدیدی معرفی شده‌اند که به فرش و روفرشی قدیمی اجازه می‌دهد تا به فرش و روفرشی جدید یا محصولات دیگر بازیافت شود. بر اساس مطالعه یک تولیدکننده، از 121 میلیون پوند فرش و روفرشی فرسوده جمع آوری شده، 85 درصد به فرش و روفرشی جدید بازیافت شد و نیاز به تهیه مواد اولیه را از بین برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.