دختری با خوردن آناناس بازار تهران توانست سرطانش را درمان کند

آلرژی متقابل به میوه هایی که حاوی آلرژن های مشابه آناناس بازار تهران هستند نیز ممکن است. خوردن آناناس تازه می تواند علائم زیر را ایجاد کند:

خارش گلو، زبان و دهان
قرمزی، وزیکول و پوسچول
تورم غشاهای مخاطی، زبان و لب ها.
عطسه، آبریزش بینی و گلو درد
مشکل تنفس، سرفه و آسم آلرژیک

و همچنین آلرژی به علف و گرده نیز می تواند باعث آلرژی آناناس شود. تست آلرژی دقیقاً به چه آنزیمی می تواند واکنش آلرژیک نشان دهد به پزشک نشان دهد. در اینجا، یک آزمایش پوستی اغلب به شکل آزمایش پریک یا آزمایش خون انجام می شود که در آن آنتی بادی های IgE در خون تعیین می شود.

اگر به آناناس حساسیت دارید، باید از خوردن غذاهای حاوی آناناس خودداری کنید. همچنین باید از خوردن آناناس تازه و خام خودداری کنید. در صورت وجود آلرژی متقاطع، باید از مصرف این غذاها نیز اجتناب شود.

آناناس

با علائم حاد می توانید داروهای ضد آلرژی علائم را تسکین دهید. آیا حتی به یک می رسد؟ شوک آنافیلاکتیک تزریق آدرنالین توسط تیم اورژانس و استفاده از داروهای کورتیزون می تواند به تسکین تنگی نفس کمک کند.

در صورت لزوم حساسیت زدایی انجام شود. تست آلرژی دقیقاً به چه آنزیمی می تواند واکنش آلرژیک نشان دهد به پزشک نشان دهد. در اینجا، یک آزمایش پوستی اغلب به شکل آزمایش پریک یا آزمایش خون انجام می شود که در آن آنتی بادی های IgE در خون تعیین می شود.

میوه‌ها به دلیل داشتن ویتامین‌ها، مواد معدنی، آنتی‌اکسیدان‌ها، فیبر و مونوساکاریدها مانند فروکتوز و سایر مواد مغذی، نقش اساسی در تغذیه انسان ایفا می‌کنند، بنابراین مصرف مکرر و در وعده‌های توصیه شده آن‌ها می‌تواند مفید باشد.

برای سلامت طیف گسترده ای از طعم ها، عطرها، رنگ ها، بافت ها و شکل ها آنها را برای مصرف کنندگان در هر سن و سلیقه ای جذاب می کند. ترش، شیرین، ترش، تلخ و شیرین وجود دارد و به طور معمول، بسته به منطقه یا منطقه ای که در آن زندگی می کنیم، دسترسی ما به برخی بیشتر از دیگران است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.